VIDEO | Final superb în Real Madrid - Dallas Mavericks, pe Orange Sport! Los Blancos au fost conduşi cu 12 puncte, apoi au întors scorul în sfertul al patrulea

Baschet

Cu Bellingham şi Vinicius plecaţi la naţională, fanii lui Real Madrid s-au mutat la baschet. I-au văzut la treabă pe Campazzo, Sergio Llull şi Yabuselle, în amicalul cu Dallas Mavericks.

Real Madrid - Dallas Mavericks, pe Orange Sport

Los Blancos nu au dezamăgit. Deşi Dallas avea un avans de 12 puncte în sfertul 4, Real Madrid a reuşit să întoarcă şi s-a impus cu 127-123.

Starul Doncic a fost discret. În lipsa sa, Tim Hardaway Junior a strălucit. A fost cel mai bun marcator al partidei, cu 21 de puncte marcate.

Cele mai tari meciuri din NBA se văd şi în sezonul viitor în exclusivitate la Orange Sport.

Afla mai multe despre: real madrid dallas maverickspresezon nba