VIDEO | GOOOOOL Florin Andone!!! Românul a marcat pentru Deportivo în remiza 2-2 cu Levante

În direct la Telekom Sport 1, Florin Andone a marcat un nou gol pentru Deportivo, în remiza 2-2 de pe teren propriu cu Levante.

Adrian a deschis scorul pentru Deportivo în minutul 19 al meciului. Când lucrurile mergeau bine pentru gruparea din Galicia, Borges a fost eliminat de la gazde, iar situaţia devenea extrem de dificilă.

Florin Andone a liniştit apele în minutul 45, după ce a reuşit să marcheze golul de 2-0, cu un şut plasat, fiind servit cu o pasă excelentă de Gil.

Din păcate pentru galicieni, Levante a revenit în joc şi a plecat cu o remiză de pe El Riazor, scor final 2-2.

Afla mai multe despre: florin andonespaniadeportivo