VIDEO | Imaginile resemnării! Cum a fost surprins Mihai Rotaru după golul de 2-0 al FCSB. Patronul Universităţii Craiova n-a mai suportat

Mihai Rotaru, patronul de la Universitatea Craiova, a fost prezent pe Arena Naţională la derby-ul cu FCSB.

Cum a fost surprins Mihai Rotaru în timpul meciului dintre FCSB şi Universitatea Craiova

Deşi a venit cu foarte mare entuziasm la Bucureşti, Universitatea Craiova a avut o primă repriză foarte complicată în derby-ul cu FCSB. Gazdele au dominat jocul şi au avut numeroase ocazii de a înscrie.

În cele din urmă, Florinel Coman, prin „ajutorul” portarului Popescu, a reuşit să deschidă scorul din lovitură liberă, în minutul 29.

Peste doar 4 minute, FCSB a majorat scorul prin autogolul lui Vlădoiu, iar şansele la titlu ale oltenilor începeau să se spulbere.

În tot acest context, Mihai Rotaru a fost surprins în tribune, dezamăgit şi totodată resemnat în privinţa meciului cu marii săi rivali.

Afla mai multe despre: mihai rotaruuniversitatea craiovafcsb