VIDEO | Un bărbat a intrat pe teren în timpul meciului Soranei Cîrstea. Cât a fost întreruptă partida

Tenis

Meciul Soranei Cîrstea cu Madison Keys, din optimile turneului de categorie WTA 1000 de la Roma, a fost întrerupt după ce un bărbat a intrat pe teren.

Acum ai 50% pentru 24 luni reducere la abonamente la trecerea de pe PrePay. Oferta, la Orange

Meciul a fost întrerupt în setul doi, la scorul de 6-2, 3-1, pentru Keys, de o persoană care a aruncat o substanţă albă pe teren.

Partida a fost reluată după 40 de minute, iar Keys s-a impus clar cu scorul de 6-2, 6-1.

Acum ai nelimitat minute şi SMS, de la 3€/lună, abonament la portare. Oferta, la Orange