FOTO | Octavian Popescu şi-a etalat noul tatuaj la meciul FCSB - Farul

FOTO | Octavian Popescu şi-a etalat noul tatuaj la meciul FCSB - Farulgalerie foto

Echipa FCSB a învins luni seara, pe teren propriu, formaţia Farul Constanţa, scor 2-1, în ultimul meci al etapei a patra din play-off-ul Superligii. Bucureştenii s-au apropiat la două puncte de constănţeni.

Octavian Popescu şi-a ”prezentat” noul tatuaj în timpul partidei FCSB - Farul.

Fotbalistul a purtat o bluză cu mânecă lungă pe sub tricoul de joc în prima repriză, însă după ce a ieşit de la vestiare a vrut să îşi etaleze noul tatuaj!

În cele din urmă, extrema FCSB-ului nu a mai putut continua meciul şi a fost schimbat în minutul 65 cu Andrei Cordea (23 ani).

Cu această victorie, FCSB este pe locul 3, cu 37 de puncte, iar Farul rămâne pe primul loc în clasament, cu 39 de puncte.

Echipele care au evoluat:

• FCSB: Târnovanu – Sorescu (Pantea 88), Dawa, Tamm, Radunovic - Olaru, Ad. Şut, Edjouma (Ov. Popescu 67) - Oct. Popescu (Cordea 66), Compagno (Omrani 67), Fl. Coman (Miculescu 81). ANTRENOR: Elias Charalambous
  • FARUL: Aioani - Kiki, K. Boli (M. Popescu 52), Larie, Borza (Marins 58) - Artean, Nedelcu (Băluţă 46), Grameni (Casap 46) - Alibec, L. Munteanu (Sali 46), Mazilu. ANTRENOR: Gheorghe Hagi

​Basarab Panduru nu a înţeles schimbările ”Regelui”: ”A riscat mult când i-a scos pe cei trei la pauză”. Primele concluzii după FCSB - Farul | EXCLUSIV

Afla mai multe despre: octavian popescufcsb