FOTO Probleme la Steaua - Metaloglobus! Un copil a fost rănit de o petarda aruncată din peluzăgalerie foto

Steaua

Probleme la meciul Steaua - Metaloglobus. Un copil a fost rănit de o petarda aruncată din peluza Sud.

Duel încins între Steaua şi Metaloglobus. Au fost probleme pe finalul partidei când un copil a fost rănit de o petardă aruncată din Peluză!

Din informaţiile Orange Sport, doctorii de la Steaua i-au acordat îngrijiri medicale!

CSA Steaua şi Metaloglobus Bucureşti au încheiat la egalitate marţi seara, scor 1-1, în ultimul meci al primei etape din Liga 2. CSA Steaua a deschis scorul în minutul 45+2, prin Bodişteanu, iar Metaloglobus a egalat în minutul 50, când a înscris Herea.

Afla mai multe despre: steaua