Asta nu va fi o cronică de meci. Eugen Neagoe merită mai mult respect. În momentele în care era pe jos, inconştient, fanii lui Dinamo din PCH n-au vrut să fie OAMENI. N-au aplaudat, ba chiar i-au înjurat pe rivalii de la Craiova, care, într-o normalitate clară, îi strigau numele lui Neagoe.