Dinamo a mai rămas să se bată pentru evitarea retrogradării după ce a fost eliminată din Cupa României, după 0-1 pe terenul oltenilor. Unicul gol al partidei a fost marcat de Bancu, în minutul 56.
Dinamo a mai rămas să se bată pentru evitarea retrogradării după ce a fost eliminată din Cupa României, după 0-1 pe terenul oltenilor. Unicul gol al partidei a fost marcat de Bancu, în minutul 56.
Cupa României, sferturi: CS U Craiova - FC Dinamo, joi, de la 20:30, în direct pe Telekom Sport 1
Vasile Miriuţă s-a exteriorizat în meciul cu CS U Craiova mai energic decât oricând. Nici Mangia n-a fost prea calm şi a lovit un scaun cu piciorul după ce Calancea a greşit la primul gol marcat de Dinamo.