CSM Bucureşti a trecut cu bine şi de a doua partidă din grupele principale ale Ligii Campionilor şi a trecut de Midtjylland, în deplasare, scor 31-26, deşi la un moment dat danezele reuşiseră să restabilească egalitatea în repriza secundă.
CSM Bucureşti a trecut cu bine şi de a doua partidă din grupele principale ale Ligii Campionilor şi a trecut de Midtjylland, în deplasare, scor 31-26, deşi la un moment dat danezele reuşiseră să restabilească egalitatea în repriza secundă.
Telekom Sport a fost la E Clasico şi a văzut pe viu cum trăiesc fanii Barcei şi ai lui Real ziua derby-ului! Santiago Bernabeu s-a îmbrăcat din nou în haine de sărbătoare pentru cel mai aşteptat meci al planetei. Oameni din toate colţurile lumii au fost la Madrid
Tricolorii mizează din nou pe un public numeros contra Olandei. Stadionul nu va fi plin, dar federalii se aşteaptă la cel puţin 25 de mii de fani pe Arena Naţională.