Dinamo a remizat în derby-ul cu FCSB, iar fanii au fost mulţumiţi de rezultatul final al partidei şi mai ales de angajamentul arătat de fotbaliştii lui Mircea Rednic.
Dinamo a remizat în derby-ul cu FCSB, iar fanii au fost mulţumiţi de rezultatul final al partidei şi mai ales de angajamentul arătat de fotbaliştii lui Mircea Rednic.
Dinamo - FCSB, duminică, 11 noiembrie, de la 21:00, în direct pe Telekom Sport 1.
Ajunşi la căpătul răbdării după ce echipa lor a ajuns pe loc de baraj, fanii dinamovişti s-au dezlănţuit pe reţelele de socializare. Acolo şi-au exprimat toate nemulţumirile şi au înecrcat să găsească explicaţiile pentru situaţia în care a ajuns Dinamo.