FCSB s-a pregătit, sâmbătă dimineaţă, la Ungheni, înaintea meciului cu FC Hermannstadt, programat duminică seară, în deplasare, în etapa a zecea a Ligii 1.
FCSB s-a pregătit, sâmbătă dimineaţă, la Ungheni, înaintea meciului cu FC Hermannstadt, programat duminică seară, în deplasare, în etapa a zecea a Ligii 1.
Dinamo a ajuns, joi seară, la Iaşi, acolo unde o va întâlni vineri pe Politehnica, în primul meci al etapei a noua din Liga 1. Dinamoviştii au avut parte de o surpriză la aeroport, fiind întâmpinaţi de două susţinătoare.
Fanii din Peluza Sud s-au adunat la Stadionul Ghencea pentru o ultimă reprezentaţie pe arena care le-a adus atâtea satisfacţii şi amintiri.