Ioan Andone este de părere că Ionuţ Negoiţă se va retrage de la Dinamo dacă nu reuşeşte să intre în play-off. Antrenorul în vârstă de 57 de ani spune că Negoiţă n-ar putea să treacă peste o asemenea dezamăgire.
Ioan Andone este de părere că Ionuţ Negoiţă se va retrage de la Dinamo dacă nu reuşeşte să intre în play-off. Antrenorul în vârstă de 57 de ani spune că Negoiţă n-ar putea să treacă peste o asemenea dezamăgire.
A antrenat trei dintre cele mai importante cluburi din Liga I, Dinamo, Rapid şi CFR Cluj, şi a câştigat tot ce se putea în România.