Fostul jucător şi antrenor al lui Dinamo, Ioan Andone, a comentat situaţia în care a ajuns clubul din "Ştefan cel Mare", în cadrul emisiunii Sport Report.
Fostul jucător şi antrenor al lui Dinamo, Ioan Andone, a comentat situaţia în care a ajuns clubul din "Ştefan cel Mare", în cadrul emisiunii Sport Report.
5 trofee ca jucător şi alte 5 ca antrenor, Nu mai puţin de 7 ani ca fotbalist în Ştefan cel Mare şi alţi 4 ca tehnician. Ioan Andone este un dinamovist convins şi un simbol pentru formaţia alb-roşie. Inevitabil, orice discuţie cu unul dintre cei mai valoroşi antrenori români ai momentului conduce către fosta sa echipă.
Ioan Andone e încântat de rezultatele obţinute de Florin Bratu pe banca lui Dinamo. Fostul antrenor al "câinilor" a comentat şi numirea lui Edward Iordănescu pe banca celor de la CFR Cluj.