Antrenorul celor de la Sepsi a fost dezamăgit după ce covăsnenii au ratat şansa să ajungă pe loc de play-off la sfârşitul turului.
Antrenorul celor de la Sepsi a fost dezamăgit după ce covăsnenii au ratat şansa să ajungă pe loc de play-off la sfârşitul turului.
Csaba Laszlo, antrenorul lui Sepsi, e mulţumit de remiza pe care echipa sa a obţinut-o în faţa FCSB-ului.
Finanţatorul formaţiei Sepsi Sf. Gheorghe a mărturisit în exclusivitate pentru Telekom Sport care este ierarhia în interiorul clubului său. Revelaţia sezonului din Liga 1 pare să îmbrăţişeze un model de management de succes în fotbalul românesc, unul atât de rar întâlnit chiar şi la nivel înalt.