Leo Grozavu ar fi fost demis de Sepsi. Patronul echipei, Laszlo Dioszegi, a anunţat că secundul Robert Ilyes va prelua conducerea echipei, cel puţin deocamdată.
Leo Grozavu ar fi fost demis de Sepsi. Patronul echipei, Laszlo Dioszegi, a anunţat că secundul Robert Ilyes va prelua conducerea echipei, cel puţin deocamdată.
Laszlo Dioszegi, patronul lui Sepsi, i-a transmis lui Gigi Becali (62 de ani) că e dispus să se despartă de Branislav Ninaj (27 de ani) şi Andrei Dumiter (22 de ani), dar pentru suma corectă. FCSB îi doreşte pe cei doi jucători pentru a-şi întări lotul înainte de începerea preliminariile Conference League şi a noului sezon.
Patronul lui Sepsi, Laszlo Dioszegi, a vorbit, într-un interviu acordat Telekom Sport, despre implicarea sa la clubul din Sfântu Gheorghe. De asemenea, a dezvăluit că antrenorul Leo Grozavu poate fi dat afară, conform contractului, dacă mai agresează vreun fotbalist.