Meciul Poli Timişoara – Poli Iaşi a deschis etapa a cincea din Liga 2, joi, iar partida din Banat a avut un final superb. Camara a adus cele trei puncte moldovenilor la ultimul atac.
Meciul Poli Timişoara – Poli Iaşi a deschis etapa a cincea din Liga 2, joi, iar partida din Banat a avut un final superb. Camara a adus cele trei puncte moldovenilor la ultimul atac.
Azi se vor juca trei meciuri din etapa cu numărul 7 a play-off-ului Ligii 2.
Poli Timişoara a reuşit să se impună acasă ,cu scorul de 2-0, în faţa Gloriei Buzău. Bănăţenii au înscris ambele goluri în a doua repriză, într-un interval de 6 minute, Mera 61', Codreanu 67' şi au urcat pe locul al doilea în Liga a 2-a.