Echipa de handbal feminin CSM Bucureşti rămâne lider neînvins în Liga Naţională şi după confruntarea de joi, din etapa a 25-a, cu SCM Râmnicu Vâlcea, de care a dispus, la turneul de la Sfântu Gheorghe, cu scorul de 32-26 (17-13).
Echipa de handbal feminin CSM Bucureşti rămâne lider neînvins în Liga Naţională şi după confruntarea de joi, din etapa a 25-a, cu SCM Râmnicu Vâlcea, de care a dispus, la turneul de la Sfântu Gheorghe, cu scorul de 32-26 (17-13).
S-a încheiat turul de campionat în liga naţională de handbal feminin.
"Considerată una dintre cele mai bune jucătoare din lume pe postul său, Tess Wester a semnat cu CSM Bucureşti un contract valabil pentru următoarele două sezoane"