CSM Bucureşti a semnat un nou parteneriat de mobilitate, iar handbalistele lui Adi Vasile au primit maşini de oraş.
CSM Bucureşti a semnat un nou parteneriat de mobilitate, iar handbalistele lui Adi Vasile au primit maşini de oraş.
CSM Bucureşti a învins clar pe Ferencvaros în grupele Ligii Campionilor, iar la finalul partidei Adi Vasile a fost un antrenor fericit, chiar dacă, după cum chiar el a recunoscut, n-a fost cel mai bun meci al "tigroaicelor".
Cristina Neagu a fost depistată pozitiv cu noul coronavirus. Potrivit surselor Telekom Sport, jucătoarea de la CSM Bucureşti s-a simţit rău şi a decis să facă testul pentru a vedea dacă are sau nu COVID-19. Rezultatul a fost pozitiv.