După înfrângerea din Cupa României cu Dinamo, Florentin Petre recunoaşte că echipa nu a început aşa cum trebuia. Fostul jucător dinamovist nu a exclus revenirea la clubul din "Ştefan cel Mare".
După înfrângerea din Cupa României cu Dinamo, Florentin Petre recunoaşte că echipa nu a început aşa cum trebuia. Fostul jucător dinamovist nu a exclus revenirea la clubul din "Ştefan cel Mare".
Moussa Konate, de la Foresta Suceava, a ieşit de pe teren din cauza scandărilor rasiste ale oamenilor care au participat la meci.