VIDEO | Cine este tânăra care l-a aşteptat pe Andrei Ivan la finalul meciului cu Hapoel Beer-Shevagalerie foto

Andrei Ivan a fost aşteptat de familie după Universitatea Craiova - Hapoel Beer-Sheva, scor 1-1.

Andrei Ivan a fost integralist în meciul cu Hapoel Beer-Sheva, din prima manşă a play-off-ului Conference League.

Atacantul de 25 de ani a avut mai multe ocazii şi a reuşit să înscrie golul egalizator, în minutul 74, din lovitură de la 11 metri.

CLICK AICI PENTRU GALERIE FOTO CU ANDA  BUTUC!

La final, în parcarea stadionului a fost aşteptat atât de soţia sa, cât şi de tatăl său - nelipsiţi de la meciurile Universităţii Craiova.

Cine este tânăra care l-a aşteptat în parcare pe Andrei Ivan

Anda Butuc, soţia lui Andrei Ivan, nu lipseşte de la meciurile Universităţii Craiova. Deşi este însărcinată, tânăra a mers şi la Severin pentru meciul cu Hapoel Beer-Sheva, din play-off-ul Conference League.

Tânăra în vârstă de 22 de ani a urmărit partida alături de tatăl lui Andrei Ivan, iar la final şi-a aşteptat soţul în parcarea stadionului.

Fostă gimnastă, Anda Butuc şi-a oficializat relaţia cu Andrei Ivan în luna octombrie 2021, iar pe 22 mai 2022 a fost cerută în căsătorie. Fericitul cuplu aşteaptă acum şi un copil.

Andrei Ivan, supărat după egalul cu Hapoel Beer-Sheva

Universitatea Craiova a terminat la egalitate cu Hapoel Beer-Sheva, deşi a jucat în 10 oameni în repriza a doua. Paul Papp a fost eliminat la pauză, după ce a împins un adversar pe tunelul care duce la vestiare.

Andrei Ivan spune că el şi colegii săi au fost mai buni şi ar fi trebuit tranşeze meciul încă din prima manşă:

”Da, am avut multe ocazii, trebuia să rezolvăm meciul şi totul era bine şi frumos. Va fi greu pentru noi, dar ne-am ridicat şi noi la un nivel, am dat totul pe teren, chiar dacă am jucat în 10.

La vizionare chiar m-am mirat că jucăm cu o echipă foarte bună, dar nu cred că a fosta aşa”, a spus Andrei Ivan.

Afla mai multe despre: andrei ivan