Unul dintre cei mai buni marcatori din Superligă îşi lasă echipa la greu, într-un moment în care era golgheterul formaţiei şi într-o perioadă în care se încearcă salvarea de la retrogradare.
Unul dintre cei mai buni marcatori din Superligă îşi lasă echipa la greu, într-un moment în care era golgheterul formaţiei şi într-o perioadă în care se încearcă salvarea de la retrogradare.
Dinamo a plecat în cantonament în Turcia pentru a pregăti sezonul viitor, deşi condiţiile financiare în care se află clubul nu sunt deloc prielnice. Un suporter din DDB a plătit cantonamentul "câinilor" din "Ţara Semilunei".
Selecţionata Croaţiei a renunţat la cantonamentul din Scoţia şi va rămâne pe tărâm croat între meciurile de la EURO 2020.