Delegaţia celor de la FCSB s-a întors, duminică, în ţară, după cantonamentul susţinut în Turcia, la Antalya.
Delegaţia celor de la FCSB s-a întors, duminică, în ţară, după cantonamentul susţinut în Turcia, la Antalya.
Jucătorii celor de la FCSB au efectuat vizita medicală, luni dimineaţă, înainte de a se îmbarca în avion şi a pleca spre cantonamentul din Antalya (Turcia).
Dinamo s-a reunit miercuri, 3 ianuarie, pentru a doua parte a sezonului, unul la finalul căruia ”câinii” speră să se salveze de la retrogradare.