Noul câştigător al US Open, sârbul Novak Djokovic, îl consideră vinovat pe arbitrul Carlos Ramos pentru că a împins-o pe Serena Williams la limită prin deciziile sale din finala feminină a grand slam-ului american.
Noul câştigător al US Open, sârbul Novak Djokovic, îl consideră vinovat pe arbitrul Carlos Ramos pentru că a împins-o pe Serena Williams la limită prin deciziile sale din finala feminină a grand slam-ului american.
Fanii campioanei au luat "foc" după umilinţa istorică a CFR-ului în faţa celor din Dudelange, 2-0. Suporterii n-au suportat eşecul şi au lăsat comentarii dure pe pagina de Facebook a clubului din Gruia.
Ionuţ Badea trăieşte periculos pe banca celor de la Chiajna. Antrenorul a câştigat primul meci din acest sezon şi şi-a păstrat postul, acesta fiind ameninţat cu demisia de către conducerea clubului.