


Reprezentativa Norvegiei s-a calificat în 16-imile Cupei Mondiale, după ce a trecut, marţi dimineaţă, la New Jersey, de selecţionata Senegalului, scor 3-2.

FCSB a efectuat vizita medicală înaintea noului sezon. Ronny Labonne şi-a cunoscut colegii, iar mai mulţi jucători importanţi au absentat.