Mihai Stoica, preşedintele Consiliului de Administraţie al FCSB, le-a răspuns suporterilor celor de la FCSB, nemulţumiţi de situaţia din mercato a formaţiei "roş-albastre", după primele săptămâni ale ferestrei de transferuri.
Mihai Stoica, preşedintele Consiliului de Administraţie al FCSB, le-a răspuns suporterilor celor de la FCSB, nemulţumiţi de situaţia din mercato a formaţiei "roş-albastre", după primele săptămâni ale ferestrei de transferuri.
MM Stoica a explicat ce l-a nemulţumit înainte ca FCSB să joace contra celor de la Viking.