


Echipa naţională a Ţărilor de Jos a învins sâmbătă, scor 5-1, reprezentativa Suediei, în grupa F a Cupei Mondiale.

Dinamo se pregăteşte intens în Polonia pentru noul sezon, iar jucătorii transmit că obiectivul este revenirea în lupta pentru performanţă.