Ironia lui George Ogăraru la adresa dinamoviştilor, la o zi distanţă de la victoria Stelei din derby: "Cum să nu-i iubeşti?"

Steaua

Coordonatorul centrului de copii şi juniori de la CSA Steaua Bucureşti, George Ogăraru, a ieşit cu o ironie la adresa dinamoviştilor, la o zi distanţă de la victoria din derby.

CSA Steaua Bucureşti a învins, marţi, pe teren propriu, cu scorul de 2-0 (2-0), echipa Dinamo, în etapa a patra din play-off-ul Ligii a II-a. Dinamoviştii au jucat în inferioritate numerică din minutul 70. Golurile au fost marcate de Chipirliu, în minutul 19, din penalti, şi în minutul 29.

Victoria a fost marcată de George Ogăraru cu o ironie la adresa rivalilor din "Ştefan cel Mare".

„Cum să nu iubeşti câinii, mai ales atunci când sunt blânzi şi uşor de dresat?!”, a scris George Ogăraru, pe pagina personală de Facebook.

Afla mai multe despre: george ogăraru