CSM Bucureşti are trei jucătoare depistate pozitiv cu COVID-19 în cadrul lotului, iar meciul cu Brest, din Grupa A a Ligii Campionilor, nu va mai avea loc sâmbătă.
CSM Bucureşti are trei jucătoare depistate pozitiv cu COVID-19 în cadrul lotului, iar meciul cu Brest, din Grupa A a Ligii Campionilor, nu va mai avea loc sâmbătă.
Continuă surprizele la Dinamo Bucureşti. După plecarea lui Mircea Rednic de pe banca tehnică, în culise se schimbă şi numărul 1 în club. Cornel Ţălnar anunţă că Dorin Şerdean îi ia locul lui Pablo Cortacero în firma Lotus, acţionarul majoritar SC Dinamo 1948 SA.
Cosmin Matei şi Steliano Filip nu mai continuă la Dinamo Bucureşti, a anunţat Mircea Rednic. Tehnicianul a avertizat şi alţi doi străini, pe care i-a adus, imediat după victoria cu Chindia Târgovişte, scor 1-0.