Handbalista Crina Pintea, pivot al naţionalei României şi campioană cu Gyor în 2022, a revenit la CSM Bucureşti, cu care a semnat un contract valabil pentru următoarele două sezoane.
Handbalista Crina Pintea, pivot al naţionalei României şi campioană cu Gyor în 2022, a revenit la CSM Bucureşti, cu care a semnat un contract valabil pentru următoarele două sezoane.
Fostul preşedinte al Ligii Profesioniste de Fotbal, Dumitru Dragomir, a comentat retrogradarea echipei Dinamo Bucureşti în Liga 2.
Campioana en-titre la handbal feminin, CSM Bucureşti, a câştigat duminică, la Mioveni, Cupa României, după finala cu SCM Râmnicu Vâlcea. Pentru învingătoare, Cristina Neagu a marcat 12 goluri.