"Câinii" vor revanşa în faţa campioanei. Echipa lui Zeljko Kopic a pierdut de două ori în acest sezon în faţa campioanei FCSB. În 2020 a fost ultimul succes dinamovist în derby.
"Câinii" vor revanşa în faţa campioanei. Echipa lui Zeljko Kopic a pierdut de două ori în acest sezon în faţa campioanei FCSB. În 2020 a fost ultimul succes dinamovist în derby.
Cătălin Cîrjan, "decarul" celor de la Dinamo, a fost evidenţiat de Mihai Stoica, preşedintele Consiliului de Administraţie al FCSB, după victoria dinamoviştilor de la Sibiu, cu FC Hermannstadt.
Echipa Dinamo Bucureşti a învins miercuri seara, în deplasare, scor 1-0, formaţia FC Voluntari, în play-off-ul Cupei României.