Campioana CSM Bucureşti a învins joi, pe teren propriu, formaţia Gloria Bistriţa, scor 31-28 (17-15), în ultimul meci din etapa a VIII-a a Ligii Naţionale.
Campioana CSM Bucureşti a învins joi, pe teren propriu, formaţia Gloria Bistriţa, scor 31-28 (17-15), în ultimul meci din etapa a VIII-a a Ligii Naţionale.
Comandantul de la CSA Steaua, Ştefan Bichir, a oferit punctul de vedere al clubului militar, după ce juristul Florin Talpan a susţinut că nu a fost recompensat pe măsura eforturilor sale, în disputa cu FCSB.
CSM Bucureşti a fost învinsă sâmbătă, pe teren propriu, de formaţia franceză Brest Bretagne Handball, scor 28-3 0 (16-17), în etapa a V-a din grupa A a Ligii Campionilor.