Clubul din Superligă a retrogradat în sezonul trecut şi anunţă intrarea în insolvenţă pentru reorganizare.
Clubul din Superligă a retrogradat în sezonul trecut şi anunţă intrarea în insolvenţă pentru reorganizare.
Dinamo are de achitat o datorie în valoare de 2 milioane de euro, aceasta este condiţia pentru a ieşi din insolvenţă. Cei trei experţi din platou au vorbit despre acest subiect şi au lansat mai multe ipoteze.
Veştile bune continuă pentru Dinamo, care are un nou acţionar după ce planul de reorganizare a fost aprobat.