Egal în meciul antrenorilor români din Emiratele Arabe Unite: Al Sharjah – Ajman 1-1. Rădoi a pierdut în campionat

Al Sharjah, antrenată de Cosmin Olăroiu, a remizat, duminică, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa lui Daniel Isăilă, Ajman, într-un meci dn etapa a 12-a a campionatului Emiratelor Arabe Unite.

Ajman a deschis scorul prin Madan, în minutul 6, iar pentru Sharjah a egalat Fahad, în minutul 22.

Tot duminică, echipa lui Mirel Rădoi, Al Bataeh, a fost învinsă acasă de Al Ain, scor 3-1.

În clasament, Al Sharjah ocupă locul 4, cu 22 de puncte, Al Bataeh este pe 7, cu 16 puncte, iar Ajman este pe 11, cu 11 puncte.

Afla mai multe despre: cosmin olăroiudaniel isailamirel radoi