Alexandru Musi (18 ani) pleacă de la FCSB. Clubul "roş-albastru" a bătut palma pentru cedarea "perlei" care a crescut în academia FCSB, după ce şi-a făcut junioratul la Valencia, în Spania.
Alexandru Musi (18 ani) pleacă de la FCSB. Clubul "roş-albastru" a bătut palma pentru cedarea "perlei" care a crescut în academia FCSB, după ce şi-a făcut junioratul la Valencia, în Spania.
Un jucător care la finalul sezonului trecut era legitimat la Rapid a semnat cu Poli Iaşi.
Clubul de fotbal Politehnica Iaşi a anunţat sâmbătă transferul a doi fotbalişti de la echipa Sepsi Sfântu Gheorghe, respectiv Gabriel Vaşvari şi Răzvan Tincu.