Florinel Coman, dur după ce a adus un punct pentru FCSB în remiza cu CFR Cluj: "Am făcut un meci foarte prost în prima repriză. Nimic nu a mers"

Florinel Coman, atacantul echipei FCSB, nu a fost deloc mulţumit de evoluţia formaţiei sale în partida încheiată la egalitate duminică, la Cluj, cu CFR.

Florinel Coman, după CFR Cluj - FCSB 1-1, în Superligă

CFR Cluj a încheiat la egalitate duminică, pe teren propriu, scor 1-1, meciul disputat în compania echipei FCSB, în etapa a treia din play-off-ul Superligii.

Supărarea lui Florinel Coman a fost cu atât mai mare cu cât a marcat golul egalizator, în minutul 68, dintr-o lovitură liberă executată perfect.

După ce FCSB a pierdut din nou teren faţă de liderul Farul Constanţa, în cursa pentru titlul Superligii, "Mbappe" şi-a spus supărarea.

„Am făcut un meci foarte prost, în prima repriză mai ales. Dar pe un teren greu, jucând prost, am câştigat un punct.

Nimic nu a mers. Dar nu am pierdut nimic, merge înainte, urmează meciul cu Farul. Mergem acolo să luptăm. Ne pare rău că nu am putut să câştigăm, dar am prestat un joc foarte prost”, a declarat Florinel Coman.

Afla mai multe despre: florinel comancfr cluj fcsb 1-1