![I-a dat replica lui Adrian Mititelu după ce patronul lui FCU Craiova 1948 l-a acuzat că ”a trântit meciuri”! Reacţia fostului om din staff](http://i0.1616.ro/media/541/2981/36188/21676892/1/fc-u-craiova-farul-constanta-superliga-superbet-3-09-2023.jpg?width=535&height=537)
Eduard Zelgin, fostul team manager al lui FCU Craiova 1948, a postat un mesaj pe Facebook în care i-a răspuns lui Adrian Mititelu, după acuzaţiile lansate de patronul oltenilor.
Eduard Zelgin, fostul team manager al lui FCU Craiova 1948, a postat un mesaj pe Facebook în care i-a răspuns lui Adrian Mititelu, după acuzaţiile lansate de patronul oltenilor.
Patronul lui FCU Craiova 1948, Adrian Mititelu, a transmis că în acest moment cluburile din primele trei ligi pot cere orice FRF, întrucât federaţia funcţionează ilegal. Afaceristul a oferit şi câteva exemple, de la CSA Steaua Bucureşti, până la regula U21.
FC U Craiova 1948 a realizat un nou transfer, în speranţa ca echipa antrenată de Marius Croitoru va reveni în Superliga în cel mai scurt timp posibil.