Cătălin Cîrjan, "decarul" celor de la Dinamo, a fost evidenţiat de Mihai Stoica, preşedintele Consiliului de Administraţie al FCSB, după victoria dinamoviştilor de la Sibiu, cu FC Hermannstadt.
Cătălin Cîrjan, "decarul" celor de la Dinamo, a fost evidenţiat de Mihai Stoica, preşedintele Consiliului de Administraţie al FCSB, după victoria dinamoviştilor de la Sibiu, cu FC Hermannstadt.
Cătălin Cîrjan a fost decisiv pentru Dinamo în partida cu Unirea Slobozia. Fostul jucător de la Arsenal a înscris unicul gol înscris la partida de pe "Arcul de Triumf".
Dinamo s-a întors în România după cantonamentul din Slovenia.