![”O să spun ce gândeşte toată lumea”. Ce trebuiau să facă cei de la Dinamo pentru a evita eşecul la Galaţi: ”Nu ne-au dominat”](http://i0.1616.ro/media/541/2981/36190/21552114/1/dinamo-politic-otelul.jpg?width=535&height=537)
Jucătorul celor de la Dinamo, Denis Politic (24 de ani), a tras concluziile după eşecul suferit la Galaţi contra celor de la Oţelul.
Jucătorul celor de la Dinamo, Denis Politic (24 de ani), a tras concluziile după eşecul suferit la Galaţi contra celor de la Oţelul.
Ultraşii stelişti şi dinamovişti s-au fotografiat, în această seară în Piaţa Constituţiei, chiar în faţa Palatului Parlamentului. Cele două tabere inamice au uitat de rivalitate şi s-au strâns laolaltă pentru a transmite un mesaj ce se anunţă a fi de impact.
Meciul dintre Dinamo şi Petrolul a oferit un moment controversat de arbitraj. Ploieştenii au beneficiat de un penalty dictat în prelungirile partidei după o analiză de opt minute la VAR.