![”Fără să jignesc” Dorinel Munteanu a urmărit ultima etapă din sezonul regular şi a rămas cu un gust amar: ”Frustrare mare!”](http://i0.1616.ro/media/541/2981/39547/21519693/1/dorinel-munteanu-otelul-play-off.jpg?width=535&height=537)
Oţelul primeşte vizita Politehnicii Iaşi, în meciul care va trage cortina peste sezonul regular din Superligă. Dorinel Munteanu va fi pe banca fostei campioane a României, după ce şi-a ispăşit cele trei etape de suspendare.
Oţelul primeşte vizita Politehnicii Iaşi, în meciul care va trage cortina peste sezonul regular din Superligă. Dorinel Munteanu va fi pe banca fostei campioane a României, după ce şi-a ispăşit cele trei etape de suspendare.
Prima repriză a meciului dintre Hermannstadt şi Oţelul Galaţi a fost plină de evenimente.
Antrenorul lui CFR Cluj, Adrian Mutu, a lăudat reuşita lui Alex Pop, care a deschis scorul pentru Oţelul. "Briliantul" a comentat şi evoluţia jucătorilor săi.