Dinamo îşi doreşte revenirea în Liga I, după calificarea în play-off-ul ligii secunde.
Dinamo îşi doreşte revenirea în Liga I, după calificarea în play-off-ul ligii secunde.
Juristul celor de la CSA Steaua Bucureşti, Florin Talpan, este de acord ca FCSB să joace în Ghencea, cu o singură condiţie.
Marţi, la Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie, a avut un nou termen al recursului privind disputa pentru palmares dintre FCSB şi CSA Steaua.