Oficialul Stelei Bucureşti, Iulian Miu, a fost întrebat, în cadrul emisiunii Sport Report, de pe Orange Sport 1, ce se va întâmpla cu clubul dacă va avea drept de promovare în Superligă şi dacă va obţine, pe merit, revenirea în prima ligă.
Oficialul Stelei Bucureşti, Iulian Miu, a fost întrebat, în cadrul emisiunii Sport Report, de pe Orange Sport 1, ce se va întâmpla cu clubul dacă va avea drept de promovare în Superligă şi dacă va obţine, pe merit, revenirea în prima ligă.
Steaua poate spera la promovarea în Liga 1 după ce un grup de parlamentari condus de Vasile Dîncu a propus oficial modificarea Legii Educaţiei Fizice şi Sportului.
CSA Steaua şi FCSB se războiesc în instanţele civile pentru palmares.